Gminny Ośrodek Kultury Gminy Leżajsk

Dzień Kobiet w Maleniskach

Dzień Kobiet w Maleniskach
„Dzień Kobiet” jest wyjątkową okazją do zorganizowania zajęć, na których kobiety mogły celebrować swoją kobiecość, odprężyć się w atmosferze przyjemności sztuki makijażu i świetnej muzyki. Taki wieczór miał miejsce w Ośrodku Kultury w Maleniskach 5 marca.Wykonane przez artystę Teatru Muzycznego „BROADWAY” pana Adriana Stodolaka świetnie wykonane wyjątkowe melodie sprawiły, że był to niezapomniany wieczór, w którym muzyka zagościła w sercach wszystkich uczestniczek.
A za sprawą wizażystki pani Patrycji Rychel, uczestniczki mogły podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z makijażem, uczyć się nowych technik oraz sposobów aplikacji kosmetyków oraz pielęgnacji skóry.
Podczas tych wyjątkowych zajęć, panie mogły przyglądać się z bliska procesowi tworzenia efektownego makijażu na żywej modelce. Pani Patrycja prowadziła prezentację krok po kroku, wyjaśniając techniki i używane produkty.
Uczestniczki, które skorzystały z zajęć zapewne potrafią teraz podkreślić swoje naturalne piękno w sposób wyjątkowy.
Składamy serdeczne podziękowania dla wizażystki pani Patrycji Rychel właścicielki „Studia Urody” za ciepło i profesjonalizm. Jesteśmy wdzięczni za pani zaangażowanie i gotowość do zaoferowania nam swojego czasu, pomimo obowiązków zawodowych. Niech pasją do sztuki piękna przynosi Pani wiele satysfakcji!