Dzień Kobiet z OK w Rzuchowie i Piskorowicach

10 marca w sali Ośrodka Kultury w Piskorowicach odbyło się spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Niespodzianką tego wydarzenia był humorystyczny „Pokaz mody” wykonany przez dzieci, które z dumą i radością zaprezentowały różne rodzaje stylizacji oraz niepowtarzalne stroje.

Na zakończenie pokazu dziecięca grupa taneczna z Rzuchowa zaprezentowała taneczną niespodziankę, chłopcy złożyli wszystkim kobietkom życzenia i wręczyli kwiaty. W ramach tego spotkania odbyły się również warsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych w czasie których Panie własnoręcznie mogły wykonać sobie naturalny piling i maseczkę. Wszelkich porad kosmetycznych udzielała prowadząca Pani Kinga Włoch technik farmacji, nauczyciel biologii i chemii w Szkole Podstawowej w Piskorowicach. Za pomoc materialną oraz osobową w przygotowanie tej uroczystości dziękujemy Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Giedlarowej, Szkolnemu Kołu Wolontariatu oraz Paniom z zespołu „Talia”.