Dzień Mamy „Jesteś mamo skarbem mym „

„Jesteś mamo skarbem mym
Kocham Ciebie z całych sił
Jesteś wszystkim tym co mam
Wszystko Tobie jednej dam”
Dzień Mamy to święto, które co roku obchodzone jest 26 maja. Z tej okazji w Ośrodku Kultury w Hucisku odbyły się zajęcia pt.” Jesteś Mamo Skarbem Mym”. Dzieci wykonały laurki dla swoich mam. Laurki te, jak również  kwiatuszek w doniczce stanowiły prezent z okazji ich święta. Dzieci z ogromną radością wręczały swoim mamusiom upominki. Przez takie działania dzieci chciały pokazać swoim mamom, że są im bardzo wdzięczne za wszystko, co od nich otrzymały: za życie, miłość, przytulasy, ulubione kanapki , spacer, wspólną zabawę i wiele, wiele innych i podziękować za to najlepiej, jak potrafią .
Wszystkim mamusiom z okazji ich święta życzymy:  Niech Wam życie słodko płynie, niech Was dobry los obdarzy wszystkim o czym marzycie, bądźcie  szczęśliwe i radosne! Wszystkiego najlepszego!