Dzień Mamy w Rzuchowie i Piskorowicach

W dniu 30 maja 2019r. w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Piskorowicach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki wspólnie zorganizowana przez Ośrodki Kultury w Rzuchowie i Piskorowicach. W części słowno-muzycznej zaprezentowanej przez Dzieci oraz zespól „Talia” poruszono temat Matki w rodzinie i jej poświęceniu w pracy codziennej.

Dziecięce grupy taneczne działające przy Ośrodkach Kultury w Rzuchowie i Piskorowicach pod okiem choreografa tańca Karoliny Majdan swoimi pięknymi układami tanecznymi uatrakcyjniły całość spotkania, wyrażając również tym sposobem podziękowanie wszystkim przybyłym mamom. Wprowadziło to wszystkich obecnych w nastrój pełen radości – bo to święto ma na celu pokazanie, jak ważną rolę w życiu każdego człowieka pełni matka. Przybyłe na imprezę mamy poczęstowane zostały swojskim wypiekiem ciasta, kawą i herbatą przygotowaną przez panie z zespołu „Talia”.