Dzień Matki i Ojca w Maleniskach

„Dzień Matki” i „Dzień Ojca” to dni obchodzone prawie na całym świecie. Święta te przypominają nam, jak ważne są nasze mamy i nasi ojcowie oraz że każdej mamie i tacie należy się moc uścisków, buziaków i milion bukietów kwiatów za ich bezwarunkową miłość. Z okazji „Dnia Matki” i „Dnia Ojca” w Ośrodku Kultury w Maleniskach, przy współpracy z Przedszkolem w Maleniskach 26.05.2021 r. odbyła się uroczysta akademia.

W programie artystycznym zaprezentowały się dzieci z Przedszkola W Maleniskach, które przygotowała Pani Halina Cebula. Dzieci, tryskając niesamowita energią, mówiły wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły. Wcześniej dzieci przygotowały upominki dla swoich rodziców: złote rybki i laurki dla mamy i puchary dla taty. Podczas akademii atmosfera była bardzo radosna, a spotkanie dostarczyło wielu pozytywnych wrażeń i pozwoliło miło i rodzinnie spędzić czas.