Dzień Seniora w Biedaczowie

12.01.2019r. Ośrodek Kultury w Biedaczowie zorganizował „Dzień Seniora”. W tym roku trzy pary obchodziły swoje jubileusze zawarcia związku małżeńskiego. Wójt Gminy Leżajsk Krzysztof Sobejko wręczył z tej okazji okolicznościowe dyplomy, kwiaty i prezenty. Imprezę swoją obecnością zaszczycili: Ks. senior Stanisław Pawul, Dyr GOK-Marek Krauz, Radny-Łukasz Fleszar i komendant OSP Tadeusz Matuszek. W części artystycznej Zespół śpiewaczy „Olszynka” zaprezentował widowisko „U stryka po kolędzie”. Wystąpiły również dzieci: Borys Szewc i Szymek Jagustyn, które grały i śpiewały kolędy. Na zakończenie wspólnie śpiewaliśmy kolędy a dla chętnych była również chwila na zabawę taneczną. Obsługę kulinarną imprezy wykonało KGW w Biedaczowie a sponsorem była Piekarnia w Żołyni, która ufundowała okolicznościowe chleby dla jubilatów i wypieki cukiernicze.