Dzień Seniora w Biedaczowie

1.05.2022r. Ośrodek Kultury w Biedaczowie zorganizował „Dzień Seniora” pod hasłem „Majówka dla Seniora”. Z powodu pandemii przez ostatnie dwa lata te cykliczne spotkania nie odbywały się w naszej placówce.Jednak  obecnie mogliśmy zorganizować spotkanie dla naszych seniorów.Uroczystość zaszczycili swoją obecnością: Wójt Gminy Leżajsk-Krzysztof Sobejko, Sołtys-Krzysztof Buszta, Radny -Łukasz Fleszar, Dyr,GOK-Marek Krauz.
W części oficjalnej wręczone zostały listy gratulacyjne i prezenty dla par, które obchodziły swoje jubileusze małżeństwa. Prezenty ufundował Urząd Gminy Leżajsk, jak również Piekarnia w Żołyni  zafundowała oryginalne, okolicznościowe chleby dla jubilatów.
W części artystycznej wystąpiła kapela ludowa z Ośrodka Kultury w Biedaczowie oraz zespól śpiewaczy „Olszynka”. Nie brakło również kilku chwil wspólnej zabawy dla wszystkich. Obsługę kulinarną imprezy wykonało KGW pod kierunkiem Pani Agaty Więcław.