Dzień Seniora w Biedaczowie

3.02.2024r. w Ośrodku Kultury w Biedaczowie odbył się Dzień Seniora. Na wstępie Wójt Gminy pan Krzysztof Sobejko wręczył parom małżeńskim obchodzącym swoje jubileusze okolicznościowe listy gratulacyjne i prezenty. Gminna Spółdzielnia „SCH” w Żołynia obdarowała jubilatów stylowymi chlebami w kształcie podkowy. Wśród zaproszonych gości na imprezie obecni byli: Dyrektor GOK pan Marek Krauz, Wicedyrektor GOK pani Magdalena Niemczyk, Radny pan Łukasz Fleszar. W części artystycznej wystąpił Zespół „Olszynka” oraz dzieci – Jagoda Sroczyk i Szymek Jagustyn. Sponsorami imprezy byli: GOK Gminy Leżajsk, Radny Łukasz Fleszar, Delikatesy Centrum Waldemar Burek, Firma Handlowo-usługowa Łukasz Kraska, Firma Handlowo-usługowa Jan Midura, „Agwil” Andrzej Guzy, Poltino Leżajsk, Hurtownia LOBO Leżajsk, Piekarnia GS”SCH” w Żołyni. Obsługę kulinarną imprezy przygotowało KGW w Biedaczowie.