Dzień Seniora w Chałupkach Dębniańskich

Drodzy Seniorzy! Żyjcie długo, jak najdłużej
i humory niech Wam służą.
Niech ta jesień życia złota
zaoszczędzi Wam kłopotów,
niech spod nóg usuwa kłody,
abyście wciąż się czuli młodo.

W Ośrodku Kultury w Chałupkach Dębniańskich dnia 26.01.2019 r. odbyła się po raz kolejny cykliczna impreza „Dzień Seniora”. Powyższa impreza odbyła się pod hasłem – „SENIOR – SIŁA WIEKU W CZŁOWIEKU”
Swą obecnością w tak ważnym dniu zaszczycili nas zaproszeni honorowi goście: Ks. proboszcz Jan Szczepaniak, odprawiając wcześniej w intencji seniorów Mszę Świętą, Wójt Gminy Leżajsk pan Krzysztof Sobejko, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury pan Marek Krauz. W obecnym roku swą obecnością zaszczycili nas obchodząc swój jubileusz 50- lecia pożycia małżeńskiego państwo Teresa i Władysław Pelcowie oraz nie obecni ze względu na chorobę państwo Stefania i Feliks Butyńscy.
Wszystkim uczestnikom powyższej uroczystości honorowi goście złożyli piękne życzenia, natomiast nasi jubilaci z rąk Pana Wójta i dyrektora GOK otrzymali nie tylko moc życzeń i gratulacji, ale również piękne kwiaty i upominki.
Po części oficjalnej wszyscy uczestnicy zasiedli do wspólnego gorącego posiłku przygotowanego przez członkinie KGW.
Następnie seniorom czas umilał wesoły program artystyczny, na który składały się wiersze z życzeniami, taniec, piosenki w wykonaniu młodzieży szkolnej, zespołu gitarowego Canta Rhei i zespołu śpiewaczego „Chałupczanie”.
Po części artystycznej przy suto zastawionych smacznymi przekąskami stołach jako poczęstunek przygotowanymi przez członkinie KGW zaproszeni goście we wspaniałej atmosferze ruszyli w noworoczne tany i bawili się do późnych godzin wieczornych.
Wszystkim uczestnikom życzymy miłych wspomnień.