Dzień Seniora w Dębnie

28 maja w Ośrodku Kultury w Dębnie wszystkie myśli i słowa były skoncentrowane na Czcigodnych Seniorach naszej miejscowości. W niedzielne piękne popołudnie wraz z Panem Wójtem Krzysztofem Sobejko, Ks. Proboszczem Tadeuszem Barcikowskim, Ks. Seniorem Janem Mromlińskim, S. Janiną Krupą, Przewodniczącym Rady Gminy Leżajsk Kazimierzem Krawcem, Radnym Gminy Leżajsk Rafałem Kalińskim i Sołtysem wsi Dębno Wiesławem Perykaszą życzyliśmy naszym Seniorom dużo zdrowia i radości z każdego dnia. Uczciliśmy nasze jubileuszowe pary małżeńskie Państwa Józefy i Jana Kantek, Krystyny i Jana Rzepka, Zofi i Aleksandra Mażnio, Stefani i Stanisława Maj, Marii i Józefa Maźnio. W części artystycznej, w której było dużo radości jak i melancholii wzięli udział: zespół Dębnianie, zespół Cantilenae, Antonina Kaszowska, Monika Szpunar. Było i trochę rozrywki przy wspólnym odgadywaniu hasła w zabawie „Koło Fortuny”, główną nagrodą był samochód więc wszyscy się zaangażowali. Po wspaniałym i smacznym obiedzie przygotowanym przez niezawodne KGW z Dębna przyszedł czas na spotkania, rozmowy, zabawę i tańce. Nich ten świąteczny dzień pozostanie w pamięci naszych Seniorów na długo. Wielkie słowa wdzięczności ślemy do KGW w Dębnie za pomoc i wielkie zaangażowanie w przygotowaniu Dnia Seniora. Dziękujemy również koleżankom i kolegom z GOK z Giedlarowej za nieocenioną pomoc i wsparcie.