Dzień Seniora w Dębnie

21 stycznia w Ośrodku Kultury w Dębnie odbył się doroczny Dzień Seniora. Na tą wyjątkową uroczystość przybyli seniorzy z naszej miejscowości oraz zaproszeni goście: Proboszcz tutejszej parafii ks. Tadeusz Barcikowski, Ks. senior Jan Mromliński, Wójt Gminy Leżajsk pan Krzysztof Sobejko, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury pan Marek Krauz. Gościliśmy również Przewodniczącego Rady Gminy pana Kazimierza Krawca, Radnego Rafała Kalińskiego, Dyrektora Zespołu Szkół w Dębnie pana Dariusza Półćwiartka, Sołtysa wsi pana Wiesława Perykaszę, Prezesa MKS Jutrzenka pana Tomasza Gronowicza oraz siostry Janinę Krupę i Marię Malendowicz. Wszystkich przybyłych gości gorąco powitała Wicedyrektor ds. artystycznych Gminnego Ośrodka Kultury Pani Magdalena Niemczyk, zaś pan Wójt wręczył listy gratulacyjne i upominki parom Jubileuszowym. Podczas uroczystości na scenie zaprezentowały się działające przy OK Dębno zespoły- Studio Piosenki przygotowane przez panią Katarzynę Busztę, Zespół Dębnianie, Zespół Cantilenae, solistki Antonina Kaszowska i Alicja Pyż oraz Kapela ludowa z Giedlarowej. Za te wspaniałe występy z całego serca dziękuję. Dziękuję KGW Dębno za swój wkład w organizację tego wydarzenia. Dziękuję koleżankom i kolegom z GOK Giedlarowa i wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tego, aby seniorzy z Dębna mogli w ten dzień poczuć się naprawdę wyjątkowo.