Gminny Ośrodek Kultury Gminy Leżajsk

Dzień Seniora w Giedlarowej

Dzień Seniora w Giedlarowej

Jak co roku, w styczniu, tak i tym razem 24 stycznia w GOK Giedlarowej odbyły się uroczyste obchody Dnia Seniora. Seniorzy dopisali i licznie zgromadzili się na sali widowiskowej miejscowego domu kultury. Nie zabrakło również zaproszonych na tę okoliczność gości.

Swoją obecnością zaszczycili: Ksiądz Proboszcz Jan Balicki, Ksiądz Zbigniew Nowak, Wójt Gminy Leżajsk pan Krzysztof Sobejko, Przewodniczący Rady Powiatu Leżajskiego – Dyrektor ZS w Wierzawicach pan Adam Wylaź, Wiceprzewodniczący Rady Gminy Leżajsk pan Dariusz Mędrek, Radni Rady Gminy Leżajsk: pani Zofia Dąbek, pan Krzysztof Wiech, pan Stanisław Daź i pan Andrzej Świąder, sołtys Giedlarowej pan Zdzisław Duszyński, Dyrektor GOK pan Marek Krauz, Przewodnicząca KGW w Giedlarowej pani Alicja Rozlazły wraz z członkiniami Koła oraz Zespół „Folusz” z Giedlarowej. Na okoliczność tak dużego święta naszych Seniorów parom, które obchodziły okrągłe Jubileusze małżeństwa Wójt Gminy Leżajsk oraz zaproszeni goście wręczyli listy gratulacyjne, kwiaty i upominki – a w tym roku tych par było 20. Po uroczystym wręczeniu odbyła się część artystyczna. Na scenie z pięknymi życzeniami, scenkami kabaretowymi i układami tanecznymi zaprezentowali się członkowie Folusza jak również wystąpiły Panie z Koła Gospodyń Wiejskich. Seniorzy zostali ugoszczeni przepysznym obiadem przygotowanym przez Koło Gospodyń Wiejskich z Giedlarowej. Przy suto zastawionym stole Seniorzy bawili się do późnych godzin wieczornych przy dźwiękach muzyki, którą do tańca „serwował” Paweł Lipiński.
Drodzy Seniorzy! Z okazji Waszego święta życzymy Wam dużo zdrowia, uśmiechu i pogody ducha – obyśmy wszyscy w takim samym gronie spotkali się znów za rok.
GOK Gminy Leżajsk dziękuje sponsorom i współorganizatorom za pomoc w przygotowaniu Dnia Seniora:
– Wójtowi Gminy Leżajsk,
– Radnym i Sołtysowi z Giedlarowej,
– Kołu Gospodyń Wiejskich w Giedlarowej,

– Starostwu Powiatowemu w Leżajsku.