Gminny Ośrodek Kultury Gminy Leżajsk

Dzień Seniora w Giedlarowej

Dzień Seniora w Giedlarowej

Jak co roku, w styczniu, tak i tym razem 30 stycznia w GOK Giedlarowej odbyły się uroczyste obchody Dnia Seniora. Seniorzy dopisali i licznie zgromadzili się na sali widowiskowej miejscowego domu kultury. Nie zabrakło również zaproszonych na tę okoliczność gości.

Swoją obecnością zaszczycili nas: ksiądz Zbigniew Nowak, Wójt Gminy Leżajsk pan Krzysztof Sobejko, Wiceprzewodniczący Rady Gminy Leżajsk pan Dariusz Mędrek, Radni Rady Gminy Leżajsk: pani Zofia Dąbek, pan Krzysztof Wiech, pan Andrzej Świąder i pan Stanisław Daź, sołtys Giedlarowej pan Zdzisław Duszyński, Dyrektor GOK pan Marek Krauz, Dyrektor ZS w Giedlarowej pani Lidia Stępniowska, Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej pani Krystyna Niemczyk, Prezes Spółki Stare Miasto-Park pani Marta Zajko, przewodnicząca KGW w Giedlarowej pani Alicja Rozlazły wraz z członkiniami koła, Zespół „Folusz” z Giedlarowej, Zespół Brzozoki z Brzózy Królewskiej, członkowie KGW w Wierzawicach oraz soliści. Na okoliczność tak dużego święta naszych Seniorów parom, które obchodziły okrągłe Jubileusze małżeństwa Wójt Gminy Leżajsk oraz goście wręczyli listy gratulacyjne, kwiaty i upominki – w tym roku tych par było aż 29. Po uroczystym wręczeniu odbyła się część artystyczna. Na scenie z pięknymi życzeniami, scenkami kabaretowymi, układami tanecznymi i widowiskiem kolędniczym zaprezentowali się: Brzozoki, Jan Fimiarz wraz z Marią Fimiarz, Ireną Czapla i Józefą Piziak, Katarzyna Buszta, Katarzyna Płoszaj, Jan Fus, Piotr Wylaź, Magdalena Niemczyk i Foluszanie. Po występach Seniorzy zostali ugoszczeni przepysznym obiadem przygotowanym przez Koło Gospodyń Wiejskich z Giedlarowej. Przy suto zastawionym stole Seniorzy bawili się do późnych godzin wieczornych wraz z Pawłem Lipińskim – naszym DJ-em.

Drodzy Seniorzy! Z okazji Waszego święta życzymy Wam dużo zdrowia, uśmiechu i pogody ducha- obyśmy wszyscy w takim samym gronie spotkali się znów za rok.

Serdecznie dziękujemy sponsorom i współorganizatorom za pomoc w przygotowaniu Dnia Seniora:
– Wójtowi Gminy Leżajsk,
– Radnym i Sołtysowi z Giedlarowej,
– Spółce Stare Miasto-Park w Wierzawicach,
– Kołu Gospodyń Wiejskich w Giedlarowej.