Dzień Seniora w Giedlarowej

W dniu 19 maja w GOK Giedlarowej odbyły się uroczyste obchody Dnia Seniora. Seniorzy dopisali i licznie zgromadzili się na sali widowiskowej miejscowego domu kultury. Nie zabrakło również zaproszonych na tę okoliczność gości.

Swoją obecnością zaszczycili nas: ksiądz Proboszcz Jan Balicki, Wójt Gminy Leżajsk pan Krzysztof Sobejko, Wiceprzewodniczący Rady Gminy Leżajsk pan Dariusz Mędrek, Radni Rady Gminy Leżajsk: pani Zofia Dąbek, pan Krzysztof Wiech, pan Andrzej Świąder i pan Stanisław Daź, sołtys Giedlarowej pan Zdzisław Duszyński, Dyrektor GOK pan Marek Krauz, Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej pani Krystyna Niemczyk, przewodnicząca KGW w Giedlarowej pani Alicja Rozlazły wraz z członkiniami koła, Zespół „Folusz” z Giedlarowej, Kapela Ludowa z Giedlarowej, Zespół Maraton Boogie z Giedlarowej oraz soliści Studia Piosenki Kamerton. Na okoliczność tak dużego święta naszych Seniorów parom, które obchodziły okrągłe Jubileusze małżeństwa Wójt Gminy Leżajsk oraz goście wręczyli listy gratulacyjne, kwiaty i upominki – w tym roku tych par było aż 18. Po uroczystym wręczeniu odbyła się część artystyczna. Na scenie z pięknymi życzeniami, scenkami kabaretowymi, układami tanecznymi i widowiskiem kolędniczym zaprezentowali się artyści: Zespół Folusz przygotował montaż słowno-muzyczny, Kapela Ludowa wykonała ludowe utwory, do tańca zaprosili mistrzowie tańca boogie woogie, a do wspólnego śpiewu porwały solistki Studia Piosenki.  Po występach Seniorzy zostali ugoszczeni przepysznym obiadem przygotowanym przez Koło Gospodyń Wiejskich z Giedlarowej. Przy suto zastawionym stole Seniorzy bawili się do późnych godzin wieczornych wraz DJ-em.

Drodzy Seniorzy! Z okazji Waszego święta życzymy Wam dużo zdrowia, uśmiechu i pogody ducha- obyśmy wszyscy w takim samym gronie spotkali się znów za rok.

Serdecznie dziękujemy sponsorom i współorganizatorom za pomoc w przygotowaniu Dnia Seniora:
– Wójtowi Gminy Leżajsk,
– Kołu Gospodyń Wiejskich w Giedlarowej

– Radnym i Sołtysowi z Giedlarowej.