Dzień Seniora w Giedlarowej

W Giedlarowej w dniu 18 maja br. odbyły się uroczyste obchody Dnia Seniora. Seniorzy dopisali i licznie zgromadzili się na sali widowiskowej miejscowego domu kultury. Nie zabrakło również zaproszonych na tę okoliczność gości.
Swoją obecnością zaszczycili nas: Ksiądz Proboszcz Jan Balicki, Wójt Gminy Leżajsk pan Krzysztof Sobejko, Radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego pan Karol Ożóg, Wiceprzewodniczący Rady Gminy Leżajsk pan Dariusz Mędrek, Radni Rady Gminy Leżajsk: pani Zofia Dąbek i pan Krzysztof Wiech, sołtys Giedlarowej pan Zdzisław Duszyński, Dyrektor GOPS pani Ewa Kania, Dyrektor GOK pan Marek Krauz, Dyrektor ZS w Giedlarowej pani Lidia Stępniowska, Wicedyrektorki ZS w Giedlarowej pani Marta Panek i pani Wiesława Krauz, Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej pani Krystyna Niemczyk, a także przewodnicząca KGW w Giedlarowej pani Maria Drzewicka wraz z członkiniami koła. Na okoliczność tak dużego święta naszych Seniorów parom, które obchodziły okrągłe Jubileusze małżeństwa Wójt Gminy Leżajsk oraz goście wręczyli listy gratulacyjne, kwiaty i upominki – w tym roku tych par było aż 16. Po uroczystym wręczeniu i obiedzie odbyła się część artystyczna. Na scenie z pięknymi piosenkami wystąpił Adrian Stodolak, prezentując je we własnych aranżacjach, a także podzielił się własną twórczością. Odbył się także teleturniej Familiada, w którym wystąpili nasi goście. Po występach Seniorzy zostali ugoszczeni przystawkami i ciastem przygotowanymi przez Koło Gospodyń Wiejskich z Giedlarowej. Przy suto zastawionym stole Seniorzy bawili się do późnych godzin wieczornych wraz z Pawłem Lipińskim – naszym DJ-em.
Drodzy Seniorzy! Z okazji Waszego święta życzymy Wam dużo zdrowia, uśmiechu i pogody ducha- obyśmy wszyscy w takim samym gronie spotkali się znów za rok.
Szczególne słowa podziękowania kierujemy do Koła Gospodyń Wiejskich w Giedlarowej za ogromny wkład pracy, życzliwość i pomoc w organizacji tego wyjątkowego święta.