Dzień Seniora w Giedlarowej

W dniu 25 stycznia w GOK Giedlarowej odbyły się uroczyste obchody Dnia Seniora. Seniorzy dopisali i licznie zgromadzili się na sali widowiskowej miejscowego Ośrodka Kultury. Nie zabrakło również zaproszonych na tę okoliczność gości.
Swoją obecnością zaszczycili nas: Wójt Gminy Leżajsk pan Krzysztof Sobejko, Przewodniczący Rady Powiatu Leżajskiego pan Adam Wylaź, Wiceprzewodniczący Rady Gminy Leżajsk pan Dariusz Mędrek, Radni Rady Gminy Leżajsk: pani Zofia Dąbek, pan Krzysztof Wiech i pan Andrzej Świąder, sołtys Giedlarowej pan Zdzisław Duszyński, Dyrektor GOK pan Marek Krauz, Dyrektor ZS w Giedlarowej pani Lidia Stępniowska, Wicedyrektor ZS w Giedlarowej pani Wiesława Krauz, Dyrektor Podkarpackiego Oddziału ARiMR pan Andrzej Kraska, Ksiądz Zbigniew Nowak, a także przewodnicząca KGW w Giedlarowej pani Maria Drzewicka wraz z członkiniami Koła. Świętowanie rozpoczął występ KGW z Giedlarowej, które w nowych, pięknych strojach zaśpiewało piosenkę dla Seniorów oraz tradycyjne „Życzymy, życzymy”. Na okoliczność tak dużego święta naszych Seniorów parom, które obchodziły okrągłe Jubileusze małżeństwa Wójt Gminy Leżajsk oraz goście wręczyli listy gratulacyjne, kwiaty i upominki – w tym roku tych par było aż 24. Po uroczystym wręczeniu odbyła się część artystyczna. Na scenie z repertuarem kolędniczym i świątecznym zaprezentowali się artyści: Kapela Ludowa z Giedlarowej, Teatr Muzyczny „Broadway” z Giedlarowej oraz soliści Studia Piosenki Kamerton. Seniorzy zostali ugoszczeni przepysznym poczęstunkiem przygotowanym przez Koło Gospodyń Wiejskich z Giedlarowej przy współpracy pracowników GOK. Przy suto zastawionym stole Seniorzy bawili się do późnych godzin wieczornych wraz DJ-em Antonim Szkodzińskim.
Drodzy Seniorzy! Z okazji Waszego święta życzymy Wam dużo zdrowia, uśmiechu i pogody ducha- obyśmy wszyscy w takim samym gronie spotkali się znów za rok.
Serdecznie dziękujemy sponsorom i współorganizatorom za pomoc w przygotowaniu Dnia Seniora, a w szczególności:
– Wójtowi Gminy Leżajsk,
– Kołu Gospodyń Wiejskich w Giedlarowej
– Radnym i Sołtysowi z Giedlarowej.