Dzień Seniora w Piskorowicach

2 lutego w święto Matki Boskiej Gromnicznej w Ośrodku Kultury w Piskorowicach odbył się Dzień Seniora. Po sumie w kościele seniorzy licznie zebrali się w Ośrodku Kultury. Wójt Gminy Leżajsk pan Krzysztof Sobejko, Sołtys Piskorowic pan Aleksander Dudek i Radny Gminy Leżajsk pan Tadeusz Tara przywitali seniorów i wręczyli jubilatom okolicznościowe podarunki.

Następnie w części artystycznej seniorzy obejrzeli Jasełka przygotowane przez dzieci ze Szkoły Podstawowej pod kierunkiem księdza Proboszcza Mariusza Kilara i pani Agaty Kubat, wokalnie dzieci przygotował pan Krzysztof Tarasek. Seniorom zaśpiewał zespół „Piskorowiczanie”, a pani Janina Czajka powiedziała swoim koleżankom i kolegom monolog specjalnie na tę okazję przygotowany. Na ostatnią chwile prosto z Ameryki specjalnie dla seniorów przyleciała ciotka, obdarowując wielu zebranych śmiesznymi upominkami. Po części artystycznej seniorzy zostali poczęstowani posiłkiem i deserem przygotowanym przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Piskorowicach. Seniorzy mogli też potańczyć, jeżeli tylko pozwoliły na to chęci i siły. Organizatorzy dziękują za przybycie i zapraszają na inne imprezy organizowane przez Ośrodek Kultury.