Dzień Seniora w Piskorowicach

2 maja w Ośrodku Kultury w Piskorowicach odbył się Dzień Seniora. Sala Ośrodka Kultury pękała w szwach, bardzo nas to cieszy, bo jest dla kogo przygotowywać takie imprezy. A jak już jesteśmy przy przygotowaniach to słowa podziękowania trzeba skierować do Koła Gospodyń Wiejskich za pomoc w organizacji i przygotowanie posiłku i smacznych placków. Dziękujemy Pani Magdalenie Niemczyk za prowadzenie imprezy. Dziękujemy Panu Sołtysowi Aleksandrowi Dudkowi i Radnemu Tadeuszowi Tarze za sponsoring. W tym roku mieliśmy pięć par jubileuszowych, wśród których była para z Koła Gospodyń Wiejskich, wszystkim parom gratulujemy tak zacnych staży małżeńskich i składamy wielu lat w zdrowiu i miłości. Przybyli seniorzy mieli okazję zobaczyć występy artystyczne zespołów Piskorowiczanie i Tali, którym to paniom dziękujemy za pomoc przy rozdawaniu obiadu dla seniorów i zaproszonych gości. Dla dziadków zaprezentowała się dziecięca grupa teatralna „Niezapominajka” ze sztuką „Holmes, zła królowa i księżniczki”. W ostatniej chwili odwiedziła nas niezapowiedzianie ciotka z ameryki, która jak zawsze miała prezenty dla uczestników Dnia Seniora. Jak było coś dla ducha to po obiedzie można było potańczyć. Wszyscy wyszli zadowoleni, więc życząc seniorom zdrowia zapraszamy na następnego Seniora w Ośrodku Kultury.