Dzień Seniora w Piskorowicach

Nikt się tak dobrze nie bawi jak nasi Seniorzy! W dniu 21 stycznia 2024 obchodziliśmy Ich dzień! Tradycyjnie ze sceny słowa uznania padły od Pana Wójta Gminy Leżajsk, Krzysztofa Sobejko, sołtysa Piskorowic Pana Aleksandra Dudka oraz Pana Tadeusza Tary, radnego Piskorowic. Uhonorowano również pary Jubileuszowe, które w tym roku obchodzą 50′ lecie, 60’lecie oraz uwaga! 70’lecie małżeństwa! Życzenia ze sceny dla Jubilatów w muzyczny sposób przekazał zespół Piskorowiczanie, a następnie przyszedł czas na pyszny obiad przygotowany przez niezastąpione panie z KGW Piskorowice.
Część artystyczną otworzyła przeurocza grupa przedszkolaków ze szkoły podstawowej w Piskorowicach prowadzona przez panią Klaudię Kotula. Na scenie zaprezentowały się również trzy, utalentowane muzycznie siostry: Maja, Madzia i Kamila Okruch przypominając wszystkim świąteczny nastrój, a brawurowo dwie piosenki prosto z serca wykonała Katarzyna Buszta, artystka znana między innymi z Teatru Broadway.
Niespodzianką wieczoru była wizyta kochanej przez wszystkich cioci, która do Piskorowic przyleciała prosto z Ameryki! Nie zapomniała o naszych świętujących seniorach i przywiozła upominki, i to takie fajne… Amerykańskie!
Po pożegnaniu kochanej cioci ze sceny popłynęła muzyka Pana Kazimierza Ćwikłę, która poderwała wszystkich gości do tańca!
Impreza została brawurowo poprowadzona przez niezastąpioną Magdalenę Niemczyk.
Dziękujemy wszystkim za obecność i składamy najserdeczniejsze życzenia!