Gminny Ośrodek Kultury Gminy Leżajsk

Dzień Seniora w Piskorowicach

Dzień Seniora w Piskorowicach

W niedzielę 14 stycznia 2018 roku w Ośrodku Kultury w Piskorowicach, jak to już stało się tradycją, zgromadzili się Seniorzy na swoim corocznym spotkaniu, zwanym „Dniem Seniora”.

Na tę szczególną uroczystość przybyli goście: Ksiądz Proboszcz – Mariusz Kilar, Pan Krzysztof Sobejko – Wójt Gminy Leżajsk, radny Pan Józef Nakonieczny, Pani Teresa Kokoszka – sołtys Rzuchowa, Pan Aleksander Dudek – sołtys Piskorowic, Pani Krystyna Wnęk – dyrektorka DPS Mołynie – Piskorowice, Pan Marcin Trojan – dyrektor SP w Piskorowicach oraz przedstawiciele Rady Sołeckiej. Uroczystość rozpoczęli Wójt Gminy Leżajsk i sołtys Piskorowic, którzy wraz z radnym wręczyli parom jubileuszowym z okrągłym stażem małżeńskim kwiaty i prezenty.

Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna, w której zaprezentowały się solistki: Magda Okruch, Monika Maruszak, Kamila Okruch i Maja Okruch z Ośrodka Kultury w Piskorowicach. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich przy akompaniamencie Pana Władysława Czapli umiliły swoim śpiewem to jakże ważne spotkanie. Swoje umiejętności taneczne zaprezentowała także grupa taneczna dzieci, które chodzą na zajęcia w Ośrodku Kultury w Piskorowicach, dzieci przygotowała Pani Karolina Majdan.

Po występach był wspólny toast przy lampce szampana i wspaniały posiłek przygotowany przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Piskorowic.

Po posiłku wszyscy zebrani mogli wspólne potańczyć przy zabawie tanecznej, którą prowadził Pan Władysław Czapla.
Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania Dnia Seniora. Szczególne podziękowania kierujemy na ręce Pań z Koła Gospodyń Wiejskich za przygotowanie poczęstunku, Pani Magdalenie Niemczyk za prowadzenie uroczystości. Cieszymy się, że i tym razem udało nam się sprawić radość wszystkim, którzy w tym dniu zaszczycili nas swoją obecnością.