Ferie w Ośrodku Kultury w Dębnie

Podczas ferii zimowych w Ośrodku Kultury w Dębnie organizowane były różne ciekawe zajęcia. Dzieci które przyszły na zajęcia na pewno się nie nudziły, ponieważ zajęcia były bardzo urozmaicone. Przygotowano warsztaty plastyczne, artystyczne. Na zajęciach artystycznych prowadzonych przez Panią Andżelikę wykonano z włóczki kolorowe , puszyste kociaki.

Na warsztatach plastycznych powstały piękne serduszka którymi dzieci obdarowały swoich rodziców i przyjaciół, oraz powstały piękne figury, serduszka i postacie z masy solnej. Były zabawy w teatr i pokazy mody. Nie zabrakło zajęć kulinarnych na których przygotowano i upieczono gofry.
Na najmłodsze dzieci czekały klocki, układanki , puzzle, natomiast nieco starsi mogli pograć w tenisa stołowego, gry planszowe. Na zakończenie pierwszego tygodnia ferii dzieci uczęszczające na zajęcia wyjechały do Ośrodka Kultury Wierzawicach na kino sferyczne.