Ferie z Kulturą i Biblioteką w Dębnie

Jak co roku w Ośrodku Kultury w Dębnie odbyły się zajęcia podczas ferii zimowych 2021. Zostały one zorganizowane we współpracy z Panią Magdaleną Wojtyna z Biblioteki Publicznej w Dębnie. Dzieci podczas zajęć feryjnych wykonywały figurki z masy solnej pod czujnym okiem Pana Krzysztofa Pęcaka (plastyk z Ośrodka Kultury w Wierzawicach), z okazji dnia Babci i Dziadka wykonywały upominki dla kochanych dziadków.

Dzięki czytanym baśniom przenieśliśmy się na chwilę do Krainy Baśni, gdzie dzieci mogły się wykazać umiejętnościami aktywnego słuchania, rozwiązywania quizów, testów i zagadek. Podczas jednego z popołudniowych zajęć odbył się seans filmowy, a my mogliśmy się poczuć jak w prawdziwym kinie. Oprócz tego nie zabrakło również gier planszowych oraz zabaw integracyjnych i ruchowych.