Ferie z Kulturą i Biblioteką w Wierzawicach

Podczas tegorocznych ferii zimowych dzieci mogły skorzystać z oferty Ośrodka Kultury i Biblioteki w Wierzawicach. Ważne, aby dzieci nie marnowały czasu na siedzenie w domu przed komputerem, a uczyły się wielu nowych rzeczy. Zarówno tych artystycznych jak i związanych z życiem codziennym.

W sali widowiskowej OK odbyły się warsztaty rzeźby prowadzone przez pana Krzysztofa Pęcaka. Warsztaty to znakomite połączenie nauki i dobrej zabawy. Instruktorzy Ośrodka Kultury i Biblioteki w Wierzawicach w kreatywny sposób starali się zorganizować dzieciom czas wolny, pani Lucyna Murdzia prowadziła zgaduj-zgadulę, krzyżówki, dzieci korzystały również z gier planszowych, układały puzzle, bierki, warcaby itp.
Podczas tegorocznych ferii zimowych dzieci mogły skorzystać z oferty Ośrodka Kultury i Biblioteki w Wierzawicach.W sali widowiskowej OK odbyły się warsztaty rzeźby prowadzone przez pana Krzysztofa Pęcaka. Warsztaty to znakomite połączenie nauki i dobrej zabawy. Instruktorzy OK i Biblioteki w Wierzawicach w kreatywny sposób starali się zorganizować dzieciom czas wolny, pani Lucyna Murdzia prowadziła zgaduj-zgadulę, krzyżówki. Dzieci korzystały również z gier planszowych, układały puzzle, bierki, warcaby itp.