Ferie z Kulturą w Brzózie Królewskiej

Przez cały tydzień trwały zajęcia feryjne dla dzieci zorganizowane przez Ośrodek Kultury w Brzózie Królewskiej. Nasze propozycje spotkały się z szerokim zainteresowaniem uczestników, którzy licznie brali udział w warsztatach plastycznych, kulinarnych, sportowych i animacyjnych. Już pierwszego dnia dzieci pracowały podczas zajęć teatralnych, podczas których można było poznać tajniki sztuki scenicznej oraz spróbować swoich sił w tworzeniu własnego przedstawienia.

Kolejny dzień to wykonywanie pejzażu zimowego na folii oraz nauka gry w badmintona pod czujnym okiem fachowej kadry z zaprzyjaźnionej placówki z Łopiennika Górnego z trenerem,a zarazem Dyrektorem tamtejszego GOK- u panem Dariuszem Zawadą. Z ogromna przyjemnością gościliśmy ich w naszych progach. Dużo radości było podczas robienia pierogów, które miały wyjątkowy smak, ponieważ były własnoręcznie wykonane. W następnym dniu zajęć feryjnych dzieci przygotowały samodzielnie „glutka”. Zabawy przy tym było co niemiara. Mieszanie, barwienie, wyrabianie slime, a na koniec frajda przy zabawie gotową masą plastyczną. Na zakończenie „Ferii z Kulturą” organizowanych przez nasz Ośrodek Kultury odbyła się zabawa karnawałowa. Kolorowe stroje, zabawy animacyjne i słodki poczęstunek uatrakcyjniły jeszcze to wydarzenie. Dziękujemy wszystkim dzieciom za tak liczny udział w zajęciach i zapraszamy je do stałej współpracy. Dziękujemy panu Marianowi Grabarzowi Dyrektorowi Zespołu Szkół w Brzózie Królewskiej za udostępnienie hali sportowej do ćwiczenia badmintona, panu Czesławowi Rydzak za możliwość zwiedzenia przez naszych gości „Brzózańskiej Stodoły”. Wielkie podziękowania dla pana Dariusza Zawady Dyrektora GOK w Łopienniku Górnym za współpracę oraz zorganizowanie i przeprowadzenie zajęć sportowych.