Ferie z Kulturą w Dębnie

W drugim tygodniu ferii w Ośrodku organizowane były zajęcia plastyczne na których dzieci wykonywały drzewo genealogiczne swojej rodziny. Były zajęcia kulinarne na których przygotowano karnawałowe przysmaki.

W ramach współpracy z miejscową Biblioteką publiczną było czytanie bajek, rozwiązywanie rebusów, zabawa w kalambury. Między czasie można było pograć w tenisa stołowego i gry planszowe. Na zakończenie ferii odbyła się zabawa dyskotekowa z ciekawymi zabawami i konkursami. Po tak wielu atrakcjach na dzieci czekały pyszne kanapki i słodkie niespodzianki. Dziękuję za pomoc Pani Magdalenie Wojtyna za zorganizowanie dnia z biblioteką i Panu Tomkowi Kwiecińskiego za prowadzenie dyskoteki i zabaw dla dzieci.