Ferie z Kulturą w GOK w Giedlarowej

Zima w tym roku niestety nie zachwyca białymi krajobrazami. O wyjściu na sanki również możemy tylko pomarzyć. Dlatego OK w Giedlarowej, jak co roku, postanowił zorganizować czas najmłodszym. Przez cały pierwszy tydzień ferii odbywały się różnego rodzaju zajęcia: plastyczne, ruchowe, wspólne oglądanie bajek a nawet pieczenie pysznych ciasteczek.

Bardzo dużą frajdę sprawiło wszystkim przygotowanie wspólnego plakatu FERII Z KULTURĄ, który wykonany został poprzez połączenie różnych technik plastycznych: wyklejania, malowania farbami używając patyczków, gąbeczek i oczywiście palców.
Akcent zimowy zapewniły bałwany z rolek papieru oraz zimowa bajka.
W związku z tym, iż zbliżał się dzień Babci i Dziadka dzieci przygotowały piękne koszyczki prezentowe ozdobione kolorowymi kwiatuszkami i kokardami. Każdego dnia spotkanie kończyły gry i zabawy ruchowo – integracyjne.
Bardzo dziękujemy Paniom z KGW oraz wszystkim Dzieciom, które chciały spędzić z nami ferie i zapraszamy za rok!