Ferie z Kulturą w Maleniskach

Na czas tegorocznych feriach zimowych Ośrodek Kultury w Maleniskach przygotowal atrakcyjny program zajęć i zabaw dla dzieci i młodzierzy. Warsztaty plastyczne, zajęcia taneczne i sportowe, oraz gry i zabawy wypełniały czas dzieciom w naszej placówce. W czasie ferii zimowych w Ośrodku Kultury w Maleniskach odbywały się rozgrywki w tenisa stołowego.

„Ferie z Kulturą” rozpoczeły się od warsztatów plastycznych pt.: „Przyjaciele Pinokia”, które odbyły się 14 lutego. Uczestnicy mieli za zadanie wykonać kukiełki z drewnianych łyżek i przygotowanych materiałów.
W kolejnym dniu ferii powstały „Pieczątkowe Kompozycje” z owoców i warzyw. Pociechy odkrywały piękno kompozycji i techniki kreski konturowej.
Dni 19 i 20 luty zostały przeznaczone na ruch i zabawę. Przygotowane przez Panią Albinę Grabarz zajęcia taneczne i sportowe cieszyły się dużą frekfencją. Mali tancerze zaprezentowali się w swoim wyjątkowym układzie tanecznym, a sportowcy rozgrzewali się przed nadchodzącą wiosną.
Pod koniec ferii odbyły się warsztaty pt.: „Maski Karnawałowe”. Zajęcia były przygotowaniem do wyjątkowego dnia, który wieńczył koniec naszych spotkań z kulturą.
Dnia 22 lutego dzieciaczki wystrojone i ubrane w maski, bawiły się na „Balu Maskowym”. Gorące podziękowania należą sią Panu Grzegorzowi Sinkowskiemu za trud pracy w przygotowaniu balu karnawałowego.
Przygotowane zajęcia cieszyły się dużą frekfencją, a radość dzieci dała ogromną satysfakcję organizatorom z poświęconej pracy.