Ferie z Kulturą w Piskorowicach

W czasie ferii zimowych w ośrodku Kultury w Piskorowicach dla dzieci odbywały się różnorakie zajęcia. Ferie z Kulturą trwały przez całe dwa tygodnie udało się zgromadzić łącznie 30 dzieci. Ośrodek zaproponował między innymi takie zajęcia jak: kuchcikowi na którym dzieci mogły przygotować faworki i pizze, później można było swoje wyroby zjeść.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia artystyczne na których robiliśmy flakony z butelek malowane farbami, laurki dla dziadków, serca z masy solnej. Dodatkowo były zajęcia karaoke, kolorowanki. Odbyły się też zajęcia z doświadczeniami chemicznymi i kalambury. Każdy też mógł się przebrać w co tylko chciał i co znalazł w garderobie Ośrodka Kultury. Dziękujemy wszystkim którzy pomogli nam w zajęciach pracownikom ośrodka Kultury i rodzicom którzy przyprowadzali dzieci a także siedzieli na zajęciach. Cieszymy się że tyle dzieci skorzystało z zajęć Ośrodku Kultury i oczywiście zapraszamy wszystkich na inne wydarzenia kulturalne przygotowywane przez nasz Ośrodek.