Ferie z Kulturą w Rzuchowie

Gminny Ośrodek Kultury po raz kolejny zorganizował dla dzieci w Rzuchowie zajęcia podczas ferii zimowych. Spotkania odbywały się codziennie w godzinach od 14.00- 18.00. Mimo, że zimowa aura nie przyniosła wymarzonego śniegu, to i tak dzieci miały możliwość spędzić swój wolny czas w ciekawy i atrakcyjny sposób. Zajęcia, które odbyły się były bardzo urozmaicone.

Począwszy od zajęć technicznych, plastycznych, tanecznych oraz gier świetlicowych i planszowych. Nie zabrakło również zajęć kulinarnych, tak bardzo lubianych przez nasze pociechy. Dzieci miały możliwość samodzielnego wykonania mini pizzerinek. Na zakończenie ferii został zorganizowany bal karnawałowy oraz pieczone były kiełbaski. Tegoroczne ferie zaliczamy do bardzo udanych. Był to bardzo miły czas, spędzony w aktywny sposób.