Ferie z Kulturą w Starym Mieście

Taniec rozwija przede wszystkim psychomotorykę oraz wszystkie cechy motoryczne, które budują ogólną koordynację wzrokowo-ruchową. Dziś do krainy tańca zaprosiła naszych uczestników Pani Czesława Kostek, której serdecznie dziękujemy za przeprowadzenie zajęć. Kolejną krainą w którą dziś wkroczyliśmy był las. Opowiedziała o nim Pani Weronika Cisek Leśnicza z Nadleśnictwo Leżajsk, Lasy Państwowe Dziękujemy z całego serca za edukację naszych pociech. Wypalanie w drewnie to bardzo pracochłonne zajęcie dlatego też pomiędzy zajęciami część dzieci kończyło swoje prace, część robiła bańki a kolejna grupa tworzyła budowle z klocków lego.
Razem z Spółdzielni Socjalnej „Bajkolandia” Klub Dziecięcy zapraszamy na kolejne przygody już jutro od 10:00.