Ferie z Kulturą w Wierzawicach

W drugim tygodniu ferii zimowych 7 lutego dzieci miały okazję wyrazić swoją kreatywność malując różnorodne wzory i motywy na szkle. Ich dzieła emanowały barwą i pomysłowością, tworząc wyjątkową atmosferę artystycznego odkrywania. Oprócz tego, nie zabrakło także zabaw ruchowych, które pozwoliły maluchom uwolnić energię i radość poprzez aktywność fizyczną.

W ostatnim dniu ferii 8 lutego dzieci  uczestniczyły w wykładzie prowadzonym przez przedstawicielki SANEPIDU w Leżajsku na temat bezpiecznych ferii. Następnie, na rozłożonej folii, dzieci malowały różnorodne morskie stworzenia, takie jak kraby, delfiny, ryby i rekiny, tworząc wspaniałe akwarium. Na zakończenie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, jak również słodycze i owoce.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za  entuzjazm oraz zaangażowanie podczas zajęć, Wasze uśmiechy i pasja do tworzenia sprawiły, że każdy dzień był pełen radości i inspiracji. Dziękujemy również rodzicom za wsparcie, zaangażowanie i zaufanie, które pozwoliły nam razem stworzyć niezapomniane chwile, pełne wspólnej zabawy i nauki.

Wierzymy, że wspólne działania kulturalne i artystyczne są niezwykle ważne dla rozwoju każdego dziecka, dlatego cieszymy się, że mogliśmy spędzić ten czas razem, tworząc piękne wspomnienia i rozwijając  pasję do sztuki i kultury.

Dziękujemy jeszcze raz i do zobaczenia!