Ferie z OK w Piskorowicach

W czasie dwutygodniowych Ferii w Piskorowicach dzieci mogły skorzystać z zajęć przygotowanych przez Ośrodek Kultury i Bibliotekę w Piskorowicach. Każdy kto tylko chciał mógł skorzystać z różnorodnych zajęć.

W naszym Ośrodku robiliśmy zajęcia artystyczne, na których dzieci tworzyły obrazy sznurkiem malowane, planety, powstało też akwarium, które zaroiło się wodnymi stworzeniami. Przez całe ferie tworzyliśmy aglomeracje miejską, żeby stworzyć piękne miasto składające się z kilkudziesięciu obiektów. Odbyły się też zajęcia kulinarne, na których przygotowywaliśmy pyszne faworki. Mogliśmy się też poruszać biorąc udział w różnych zabawach ruchowych i minidyskotece. Dla małych projektantów przygotowaliśmy małą galę miss i mistera naszego Ośrodka Kultury. Jak się zmęczyliśmy można było pograć w gry planszowe i stolikowe, zagrać w tenisa stołowego. Dla wytrwałych uczestników Ferii z Kulturą Ośrodek przygotował małe upominki, które były w części ufundowane przez Wójta Gminy Leżajsk.