Ferie z OK w Rzuchowie

Zorganizowane zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem, a wszystkim uczestnikom ferii dopisywał dobry humor i nie opuszczał ich.

Ośrodek Kultury w Rzuchowie tradycyjnie z okazji ferii zimowych przygotował dla wszystkich dzieci wiele atrakcji. Tegoroczne ferie obfitowały w bardzo zróżnicowane zajęcia, codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 14:00 do 18:00, można było skorzystać z różnych zajęć tematycznych, a były to zajęcia plastyczne, taneczne, ruchowe, sportowe,teatralne, kulinarne. Dodatkową atrakcją był wyjazd do kina sferycznego do OK w Wierzawicach oraz dyskoteka walentynkowa ze słodkim poczęstunkiem. Zajęcia miały charakter otwarty i można było uczestniczyć we wszystkich zajęciach bądź w wybranych przez siebie, zgodnie ze swoimi zainteresowaniami.