Ferie z OK w Rzuchowie

W okresie ferii zimowych Ośrodek Kultury w Rzuchowie przygotował dla dzieci i młodzieży różnorodną ofertę spędzania wolnego czasu. Zorganizowano wiele ciekawych zajęć w tym plastyczne, sportowo-ruchowe, muzyczne, kulinarne. Dodatkową atrakcją były konkursy, m.in. turniej tenisa stołowego, piłkarzyków, mistrz „Państw i miast”.

W trakcie ferii nie zabrakło też czasu na bal karnawałowy ze słodkim poczęstunkiem. Odwiedzili nas również Policjanci z KPP w Leżajsku, którzy rozmawiali na temat bezpiecznych ferii, zachowania na drogach publicznych, reagowania w przypadku ataku psa oraz zachowania wobec osób nieznajomych.
Zorganizowane zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem, a wszystkim uczestnikom ferii dopisywał dobry humor i nie opuszczał ich.