Festiwal Kolęd i Pastorałek z udziałem zespołów z Brzózy

Za nami Festiwal Kolęd i Pastorałek organizowany od wielu lat przez Ośrodek Kultury w Wierzawicach. Pośród grup biorących udział w konkursie nie zabrakło kolędników z Ośrodka Kultury w Brzózie Królewskiej. Na scenie zaprezentowała się solistka Martynka Pocica oraz zespół „Wesołe Nutki”. Artyści mieli niemałą tremę, był to ich debiut na takim wydarzeniu. Tym bardziej z wielką radością informujemy, że Martynka zajęła II miejsce, a „Wesołe Nutki” zdobyły wyróżnienie. Dzieci na co dzień ćwiczą podczas zajęć wokalnych organizowanych przez Ośrodek Kultury pod czujnym okiem pani Iwony Lis i opieką pani Zofii Woś. Gratulujemy młodym artystom tych pierwszych sukcesów. Gratulujemy również I miejsca w kategorii starszej grupy wiekowej zespołowi Humoreska z miejscowego Zespołu Szkół. Dziękujemy Dyrektorowi ZS panu Marianowi Grabarz za wspólny transport do Wierzawic.