„Festiwal Tropem Wilka” w Brzózie Królewskiej

Za nami kolejne coroczne zawody biegowe. Zmagania sportowe zaplanowane były na 5 i 6 czerwiec 2020 r. jednak ze względu na sytuację epidemiologiczną musiały przybrać inną formę.

Biegi odbyły się tylko w sobotę na trzech dystansach: maraton, półmaraton i 10 km. Zmieniła się również wcześniejsza nazwa zawodów na „Festiwal Tropem Wilka” oraz główny organizator, którym jest teraz Fundacja „Wolno Marzyć” z prezesem Przemysławem Pączka na czele. Swój udział w organizacji miał również Gminny Ośrodek Kultury w Giedlarowej oraz pracownicy Ośrodka Kultury w Brzózie Królewskiej. Choć na starcie pojawiło się mniej zawodników niż we wcześniejszych edycjach biegowych, to imprezie towarzyszyła doskonała pogoda i atmosfera. Dodatkowo na biegaczy czekały malownicze trasy Brzóźniańskiego Parku Krajobrazowego, a na mecie medale, puchary i statuetki. Wielkie gratulacje należą się strategicznemu organizatorowi za podjęcie się przygotowania festiwalu w tym nie tylko trudnym, ale i bardzo krótkim czasie. Już teraz zapraszamy na „Zimową Poniewierkę”.