Folusz na Jarmarku „Na Michała” w Giedlarowej

29 września jest dniem odpustu parafialnego w Giedlarowej. Przy tej okazji od wielu lat Gminny Ośrodek Kultury organizuje Jarmark Kulturalny „Na Michała”. W tym roku święto patrona parafii – św. Michała Archanioła wypadło w niedzielę.

O godzinie 14.00, niedługo po zakończeniu uroczystej mszy, na parkingu przykościelnym rozpoczęła się część artystyczna. Na giedlarowskiej scenie nie zabrakło również „FOLUSZA”. Zespół zaprezentował owoce tegorocznej pracy: etiudę pięknego kujawiaka inspirowanego muzyką Krzesimira Dębskiego, niezwykle energicznego oberka oraz poleczkę. Foluszanom było niezmiernie miło zaprezentować się na jednej scenie razem z wspaniałymi tancerzami z Zespołu Pieśni i Tańca „Rzeszowiacy” z Mielca.