Fotografia i nie tylko w Rzuchowie

Jednym z wakacyjnych zajęć organizowanych przez Ośrodek Kultury w Piskorowicach były zajęcia związane z fotografią. Odbyły się one dn. 09.07.2013r. w świetlicy w Rzuchowie. Zajęcia przybliżyły dzieciom pogłębienie wiedzy z tej dziedziny.

Na spotkaniu dowiedziały się czym jest fotografia, dlaczego była i jest dla nas tak ważna i jak wykonać dobre zdjęcie.
Zajęcia prowadził Krystian Bryniarski- technik kryminalistyki, który pracuje w KPP w Leżajsku, dlatego też dzieci miały możliwość poznania zasad pobierania linii papilarnych na przykładach swoich odcisków palców. Temat tych zajęć okazał się dla dzieci bardzo ciekawy, więc w najbliższym czasie planujemy wycieczkę do Komendy Powiatowej Policji, aby dokładniej poznać służbę policjantów.
Po zakończeniu wykładów na w/w tematy dzieci wraz z opiekunem udały się na plac zabaw, gdzie mile spędziły swój czas.