Gala jubileuszowa GOK Gminy Leżajsk

60 lat minęło, jak jeden dzień i zanim się obejrzeliśmy doczekaliśmy kolejnego jubileuszu Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Leżajsk – imprezy wyjątkowej pod wieloma względami, bo łączącej w sobie historię, teraźniejszość oraz przyszłość.

GOK Gminy Leżajsk od kilkudziesięciu lat wpisuje się w krajobraz gminy, będąc ambasadorem bogatego życia kulturalnego. W trakcie prezentacji specjalnie nagranego na tę okoliczność filmu, będącego „podróżą w przeszłość”, przybliżono kulisy powstania placówki, jej losy oraz sylwetki obecnych i byłych dyrektorów i pracowników. Była to okazja do wspomnień oraz uronienia łez, ale tez podsumowania imponującej działalności. Swoją cegiełkę do rozwoju GOK dołożyli również obecni na Gali Jubileuszowej pracownicy, emeryci, byli dyrektorzy oraz przedstawiciele instytucji i organizacji, którzy otrzymali pamiątkowe statuetki okolicznościowe. Spotkanie realizowane w gronie życzliwych osób było dopełnieniem radosnego świętowania – tym, którzy znaleźli czas, by docenić nasze wieloletnie starania – serdecznie dziękujemy!

60 lat tej ważnej społecznie instytucji to tysiące różnego rodzaju uroczystości, wzruszeń, prelekcji, spektakli, spotkań, koncertów. Za tym wszystkim stoją tysiące, a może miliony godzin pracy różnych ludzi. Nie sposób wszystkich wymienić, ale chcielibyśmy tym wszystkim osobom z głębi serca podziękować – dzięki Wam nasza gminna Kultura ma się tak dobrze!