Gminny Dzień Kobiet w Giedlarowej

28 lutego roku w Ośrodku Kultury w Giedlarowej odbyły się uroczyste obchody Gminnego Dnia Kobiet. W części oficjalnej Wójt Gminy Leżajsk pan Krzysztof Sobejko wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Leżajsk panem Kazimierzem Krawcem złożyli okolicznościowe życzenia i przy wsparciu panów obecnych na uroczystości wręczyli upominki wszystkim obecnym Paniom.

Swoją obecnością zaszczyciła Senator RP pani Janina Sagatowska oraz Poseł na Sejm RP pani Krystyna Wróblewska. Podziękowania i słowa uznania za mijającą kadencję otrzymali także sołtysi gminni.
W części artystycznej odbył się pokaz przedpremierowy spektaklu muzycznego „Świat w walizce” w wykonaniu Teatru Muzycznego „Broadway” z Giedlarowej wzbudzając zachwyt publiczności. Na podsumowanie uroczystości KGW z Giedlarowej ugościło obecnych pysznym poczęstunkiem.