Goście z Łopiennika z wizytą w Brzózie Królewskiej

27 czerwca 2022 r. gościliśmy uczestników Klubu Seniora z Łopiennika Górnego z woj. lubelskiego. Gościom towarzyszył pan Dariusz Zawada Dyrektor tamtejszego GOK, Dyrektor GOK Gminy Leżajsk pan Marek Krauz oraz pani Stefania Michałek Wiceprzewodnicząca Wojewódzkiej Rady Kobiet. W przygotowanie spotkania w Brzózie Królewskiej zaangażowało się Koło Gospodyń , pracownicy miejscowego Ośrodka Kultury, brzózański Klub Seniora oraz Spółdzielnia Socjalna „Pod Brzozą”. Uczestnicy najpierw odwiedzili Ośrodek Hodowli Głuszca, gdzie nie tylko wysłuchali prelekcji prowadzonej przez Leśniczego panią Annę Bukowską, ale i mogli z bliska zobaczyć tego niezwykłego ptaka. Wizyta w Ośrodku Hodowli zakończyła się degustacją kiełbasek z grilla. Kolejnym punktem programu był zalew w Brzózie Królewskiej, pływanie tratwą, występy i wspólna biesiada zakończona pamiątkową fotografią. Dziękujemy Pani Annie Bukowskiej za edukacyjne spotkanie, gościom za obecność, a wszystkim zaangażowanym w przyjęcie gości za współpracę.