I Turniej Tenisa Stołowego w Rzuchowie

31 stycznia 2018r. w Ośrodku Kultury w Rzuchowie odbył się I Turniej Tenisa Stołowego. Do rozgrywek zgłosiło się 12 zawodników, którzy poprzez wstępne losowanie zostali przydzieleni do kolejności gry.

Do finału awansowali najlepsi. Zwycięzcą turnieju okazała się Karolina Kobylińska, której w finale poległ Kamil Noga, trzecie miejsce zajęła Monika Serafin, pokonując Macieja Farysia. Dla najlepszej trójki turnieju zostały przygotowane puchary, dyplomy, oprócz tego dla wszystkich zawodników nagrody, których sponsorem był Gminny Ośrodek Kultury w Giedlarowej. GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM. Turniej okazał się świetną zabawą i zapraszamy na kolejne. Podziękowania kierujemy dla Pani Elżbiety Bukowińskiej za pomoc w przeprowadzeniu rozgrywek.