Imaginacja z Biedaczowa na „Translacjach” w Rzeszowie

30.08.2018r zespół teatru plenerowego „Imaginacja” z Ośrodka Kultury w Biedaczowie wyjechał do Rzeszowa na widowisko teatru plenerowego z Troków na Litwie, które było prezentowane w ramach międzynarodowego festiwalu teatrów  „Translacje”. Wyjazd,wraz z uroczystym obiadem dla wszystkich aktorów spektaklu, ufundował Wójt Gminy Leżajsk Krzysztof Sobejko .Zaproszenie na spektakl otrzymaliśmy od rzecznika Teatru Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie a było to widowisko historyczne”W cieniu korony”. Po przyjeździe zajęliśmy miejsca w  „zielonej loży” nad brzegiem Wisłoka i oddaliśmy się fantastycznym pokazom światła, ognia, kostiumów i muzyki. Była to dla wszystkich wspaniała nagroda i niezapomniane zakończenie wakacji.