Inauguracja jubileuszu 60-lecia GOK Gminy Leżajsk

W miniony piątek, 16 lutego, w sali widowiskowej GOK w Giedlarowej miała miejsce inauguracja obchodów jubileuszu 60-lecia GOK Gminy Leżajsk, w trakcie której została otwarta wystawa fotograficzna „GOK w obiektywie”. Wydarzeniu towarzyszyła jeszcze jedna szczególna okoliczność – podczas znakomitego recitalu fortepianowego profesora doktora habilitowanego Mariusza Drzewickiego, na nowym fortepianie półkoncertowym Schimmel wybrzmiały najpiękniejsze utwory Fryderyka Chopina. Wybitny pianista Mariusz Drzewicki, rodak giedlarowski, w spektakularny sposób dokonał inauguracji tego pięknego instrumentu, zakupionego na potrzeby realizacji koncertów w GOK Gminy Leżajsk. Licznie zgromadzona publiczność, wśród której znaleźli się przedstawiciele władz samorządowych Powiatu Leżajskiego oraz Gminy Leżajsk, a także organizacji i instytucji gminnych z zachwytem oklaskiwała prezentowane utwory. Już niebawem odbędą się kolejne wydarzenia jubileuszowe, na które serdecznie Państwa zapraszamy!