Jarmark Kulturalny „Na Michała” w Giedlarowej

Za nami kolejne uroczyste obchody Jarmarku Kulturalnego „Na Michała”, które odbyły się 26 września na placu przy GOK w Giedlarowej przy pieknje, słonecznej pogodzie. Wydarzenie to, współorganizowane przez GOK Gminy Leżajsk oraz Powiat Leżajski , uświetniły występy: Zespołu „Maraton Boogie” z Giedlarowej, Kapeli Ludowej z Giedlarowej, Kapeli Voice, Łukasza Weremińskiego oraz Kabaretu „Wrzuć na luz” z Brzózy Królewskiej. Giedlarowskie świętowanie zakończyła zabawa taneczna przy zespole MEDIUM.
W organizację Jarmarku, jak co roku, aktywnie włączyli się Radni oraz Sołtys Giedlarowej, Koło Gospodyń Wiejskich oraz sponsorzy: Gmina Leżajsk, Powiat Leżajski, Spółka Stare Miasto-Park, Firma Enformatel – internet światłowodowy. Nie zabrakło licznego grona zaproszonych gości oraz wspaniałej giedlarowskiej publiczności. Za wsparcie i udział serdecznie dziękujemy!