Jesienna Kuchnia Małej Gosposi w Chałupkach Dębniańskich

W dniu 12 września w Ośrodku Kultury w Chałupkach Dębniańskich we współpracy ze Szkołą Podstawową zorganizowane zostały warsztaty kulinarne dla dzieci. W powyższych warsztatach uczestniczyła kl.III z wychowawczynią panią Teresą Muszyńską. Wspomniane zajęcia mają charakter cykliczny i noszą nazwę „Jesienna Kuchnia Małej Gosposi”.

Dzieci z wielkim zapałem przystąpiły do pracy by wspólnie pod okiem pań z K GW Barbary Szpila i Barbary Grazda a także instr. Krystyny Wanat zrobić pyszny deser. Tym razem były to muffinki kakaowe z czekoladą oraz jabłkowe z żurawiną natomiast do picia ugotowałyśmy przepyszny kompot z przyniesionych przez dzieci jesiennych owoców.
Po wszelkich trudach i oczekiwaniu na wynik wspólnej pracy odbyła się wielka uczta, gdzie radosne dzieci zasiadły wspólnie do suto nakrytego stołu.
Serdeczne podziękowania składamy panom z KGW oraz pani wychowawczyni Teresie Muszyńskiej za włożony wspólnie wkład w sprawne przeprowadzenie powyższych warsztatów.