Jesienne Spotkania z Teatrem w Giedlarowej

Od 15 do 17 listopada w Gminnym Ośrodku Kultury Gminy Leżajsk w Giedlarowej miała miejsce kolejna edycja „Jesiennych Spotkań z Teatrem”. W pierwszym dniu licznie zgromadzona publiczność obejrzała spektakl „Żona do adopcji” w wykonaniu aktorów z Teatru Old Timers Garage.

Nie zabrakło sporej dawki humoru, licznych salw śmiechu i burzliwych oklasków. W drugim dniu Spotkań gościliśmy sąsiadów z Miejskiego Centrum Kultury w Leżajsku – Teatr Baratario ze sztuką pt. „Szafa”, która przeniosła widzów w mroczny świat, ale ostatecznie, jak przystało na komedię, mnóstwo było dowcipu i zabawnych zbiegów okoliczności. Podsumowaniem trzydniowych wieczór w z teatrem było spotkanie z fredrowskim dowcipem – „Zemstę” zagrali, znani nam już ze swojego niezwykłego kunsztu, aktorzy Strzyżowskiego Teatru Prima Aprillis. Tegoroczna edycja Jesiennych spotkań z Teatrem w bieżącym roku nie kończy się jedynie na trzech dniach – już 1 grudnia będziemy gościć Teatr Rozmaitości z Mielca ze sztuką „Ożenek”. Serdecznie zapraszamy!