Jesienne spotkanie na Orliku w Maleniskach

Jesienne spotkanie na orliku, odbyło się 11 października w Ośrodku Kultury w Maleniskach. Była to wspaniała okazja do spędzenia przez dzieci czasu na świeżym powietrzu, dużej dawki aktywności fizycznej, rozrywki i zdrowej zabawy. Naszą jak się okazało bardzo miłą niespodzianką było ognisko, zasponsorowane przez UKS Barka Maleniska. Chwile spędzone przy ognisku, były niewątpliwie źródłem ogromnej frajdy dla dzieci. Ich oczy świeciły ekscytacją a uśmiechy na twarzach były szerokie i szczere. Pieczenie kiełbasek czy wrzucanie szyszek do ogniska były nie lada frajdą. Klimat ogniska, ciepło ognia te wspólne chwile w przepięknym otoczeniu jesiennej natury, wspólnie łączyły nas wszystkich tworząc niepowtarzalną atmosferę.