Jesienne zajęcia plastyczne w Giedlarowej

Jesień jest najbardziej kolorową porą roku. Kwiaty, które pomimo chłodnego powietrza ciągle pięknie kwitną i oczywiście liście na drzewach: żółte, czerwone, pomarańczowe, brązowe i te ciągle zielone tworzą obraz prawdziwej Złotej Polskiej jesieni.

16 października Ośrodek Kultury odwiedziły dzieci z giedlarowskiego przedszkola. Uczestniczyły one w zajęciach plastycznych, podczas których poznały nowe techniki malowania farbami oraz wykonały jesiennego jeża. Kartka papieru, farby i patyczki kosmetyczne w rączkach dzieci stały się materiałem na wspaniałe arcydzieła – jesienne drzewa. Kartonik, klej, nożyczki i liście, które już spadły z drzew, były podstawą do wykonania jeża w 3D. Bardzo cieszymy się za odwiedziny w OK i zapraszamy na kolejne plastyczne spotkanie z kulturą!