Jubileusz 10-lecia Teatru Muzycznego „Broadway” z Giedlarowej

W sobotę 24 czerwca w Gminnym Ośrodku Kultury w Giedlarowej odbył się koncert z okazji pięknego jubileuszu 10-lecia działalności Teatru Muzycznego BROADWAY. W ciągu swojej działalności Teatr przygotował musicale: „Dziewczynka z zapałkami”, „Mały Książę”, „Skrzypek na dachu”, „Romeo i Julia”, „Stacja Broadway”, „Nasza jest noc”, „Świat w walizce” „Tańczyć do utraty tchu”, „Edith Piaf. Niczego nie żałuję”.
Nasze przedsięwzięcia nie są komercyjne. Wystawianym spektaklom towarzyszą zwykle akcje charytatywne (głównie podczas premier), których celem są zbiórki wolnych datków na rzecz potrzebujących dzieci z terenu Powiatu Leżajskiego. Razem z artystami mogliśmy wyruszyć w sentymentalną muzyczną podróż i usłyszeć największe hity musicali, które były grane na przestrzeni 10 lat przez Teatr Muzyczny.

Dziękujemy za obecność niezawodnej publiczności, wszystkim przybyłym gościom, dziękujemy artystom występującym na scenie obecnie oraz tym którzy dzielili się swoim talentem i występowali w każdym z granych na przestrzeni lat spektakli.
Słowa uznania kierujemy przede wszystkim do założyciela i producenta każdego ze spektakli – Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Leżajsk Pana Marka Krauza oraz do każdego z reżyserów, nauczycieli śpiewu, muzyków, dźwiękowców, scenografów, choreografów, fotografów, makijażystek i fryzjerek z którymi było i jest nam dane pracować.
Zdjęcia: MotyleOko  Justyna Wiatr – Piękoś